Spodnie damskie cygaretki z wiskozy

Super wygodne spodnie zarówno na okres ciąży jak i po porodzie. 

Nowy produkt

  • melanż
  • granat
  • czarny

49,90 zł brutto

1147 Przedmioty

Więcej informacji

Specjalny panel świetnie utrzymuje spodnie dzięki zastosowanej szerokiej gumie, która nie uciska i nie podrażnia delikatnego brzuszka. Spodnie uszyte są z delikatnej i elastycznej wiskozy. Idealne na letnie dni do eleganckich i sportowych stylizacji.

Skład: wiskoza 95 % elasthan 5 %

SMLXL
Długość całkowita100102103104
Długość nogawki od kroku75757676
Obwód panela (przy szwie)78808286
Obwód bioder92100105112
Szerokość nogawki w udzie28293131
Szerokość nogawki na dole13131414
Wysokość panela9999

5 innych produktów w tej samej kategorii: